Hedmark A

12.08.19 Tabell



Reservesnitt for divisjonen er - opp til 69,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division A


Week
Date
Home
Away
At
Result
Notes
   
1 08/27/2019
Romedalsgutta Ponniklubben Heia Hamar G3 V
Superloosers Dongeriskjortene Docile Pub G3
08/28/2019      
    Mad Hatters TiBull Nellie Pub V
   
   
2 09/03/2019
Superloosers TiBull Docile Pub G3
Dongeriskjortene Romedalsgutta Docile G3 Vegg
Ponniklubben Mad Hatters Distrikt 23
   
   
3 09/10/2019
TiBull Ponniklubben Docile Pub G3
Romedalsgutta Superloosers Heia Hamar G3 V
09/11/2019      
    Mad Hatters Dongeriskjortene Nellie Pub V
   
   
4 09/17/2019
Romedalsgutta TiBull Heia Hamar G3 V
Superloosers Mad Hatters Docile Pub G3
Dongeriskjortene Ponniklubben Docile G3 Vegg
   
   
5 09/24/2019
TiBull Dongeriskjortene Docile Pub G3
Ponniklubben Superloosers Distrikt 23
09/25/2019      
    Mad Hatters Romedalsgutta Nellie Pub V
   
   
6 10/01/2019
TiBull Mad Hatters Docile Pub G3
Ponniklubben Romedalsgutta Distrikt 23
Dongeriskjortene Superloosers Docile G3 Vegg
   
   
7 10/08/2019
TiBull Superloosers Docile Pub G3
Romedalsgutta Dongeriskjortene Heia Hamar G3 V
10/09/2019      
    Mad Hatters Ponniklubben Nellie Pub V
   
   
8 10/15/2019
Ponniklubben TiBull Distrikt 23
Dongeriskjortene Mad Hatters Docile G3 Vegg
Superloosers Romedalsgutta Docile Pub G3
   
   
9 10/22/2019
TiBull Romedalsgutta Docile Pub G3
Ponniklubben Dongeriskjortene Distrikt 23
10/23/2019      
    Mad Hatters Superloosers Nellie Pub V
   
   
10 10/29/2019
Dongeriskjortene TiBull Docile G3 Vegg
Superloosers Ponniklubben Docile Pub G3
Romedalsgutta Mad Hatters Heia Hamar G3 V
   
   
11 11/05/2019
Romedalsgutta Ponniklubben Heia Hamar G3 V
Superloosers Dongeriskjortene Docile Pub G3
11/06/2019      
    Mad Hatters TiBull Nellie Pub V
   
   
12 11/12/2019
Superloosers TiBull Docile Pub G3
Dongeriskjortene Romedalsgutta Docile G3 Vegg
Ponniklubben Mad Hatters Distrikt 23
   
   
13 11/19/2019
TiBull Ponniklubben Docile Pub G3
Romedalsgutta Superloosers Heia Hamar G3 V
11/20/2019      
    Mad Hatters Dongeriskjortene Nellie Pub V
   
   
14 11/26/2019
Romedalsgutta TiBull Heia Hamar G3 V
Superloosers Mad Hatters Docile Pub G3
Dongeriskjortene Ponniklubben Docile G3 Vegg
   
   
  12/03/2019
    Spillefri Utsatte kamper
   
   
15 12/10/2019
TiBull Dongeriskjortene Docile Pub G3
Ponniklubben Superloosers Distrikt 23
12/11/2019      
  Mad Hatters Romedalsgutta Nellie Pub V
       
       

 

 

12.08.19 Registrerte spillere


 

League HAH19 - Hedmark A Host 2019


Team Player Nick Name Shoots
Dongeriskjortene
Lars Hulleberg 1
Fredrik Ydse 2
Emil Oeverhaug 3
Per Skjelseth 4
Arya Dehnavi HENRY 5
Simen Arnesen 6
Aleksander Melgalvis 7
Leo Larsen 8
Mad Hatters
Steven Evans BALLER 1
Frode Berntsen OLDIE 2
Erik Moen ERIK 3
Andreas Morey LUCIFER 4
Ariel Palomo MEXICO 5
Ponniklubben
Trygve Fjerdingstad VRINSK 1
Vidar Graven MUSTANG 2
Jorn Kolloen LOKE 3
Vebjorn Bjerke BREKKE 4
Solvaar Olsen BLONDIE 5
Romedalsgutta
Remi Oevergaard SHREK 1
Hans Ove Hjelsvold WINTEAM 2
Bjorn Sjoelstad MAGPIE 3
Jarle Gylstrom GYLLERN 4
Tore Skogheim SKOGMAN 5
Yrjan R Haugen SENSEI 6
Superloosers
Roar Grinden CALAIO 1
Marius O Sund KARSK 2
Jon Soerensen BIRDIE 3
Andre Sirhaug LOVE VW 4
Tor Sveen PAMPERS 5
Arnt Johan Saeter BULLE 6
Thomas Jonsdal DOEL 7
TiBull
Christian Pettersen 1
Arnstein Lilleberg DON AL 2
Kjetil Museth KJEMUS 3
Bjorge Jensen GUINNES 4
Lars Mikalsen REKTOR 5
Dan Ivar Karlsen 6
Nicolai Saetra 7