Hedmark C

12.08.19 Tabell



Reservesnitt for divisjonen er - opp til 49,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division C


Week
Date
Home
Away
At
Result
Notes
   
1 08/28/2019
Gubbelauget Minions Dart Heia Hamar G3 V
Posthustrappa The Gobblers Docile Pub G3
Skjeggmenn Shitbulls Nellie Pub H
Red Light Distrikt Royals Distrikt 23
   
2 09/04/2019
Royals Gubbelauget Nellie Pub V
Red Light Distrikt Skjeggmenn Distrikt 23
Shitbulls Posthustrappa Docile Pub G3
The Gobblers Minions Dart Nellie Pub H
   
3 09/11/2019
Gubbelauget The Gobblers Heia Hamar G3 V
Minions Dart Shitbulls Distrikt 23
Posthustrappa Red Light Distrikt Docile Pub G3
Skjeggmenn Royals Nellie Pub H
   
4 09/18/2019
Skjeggmenn Gubbelauget Nellie Pub H
Royals Posthustrappa Nellie Pub V
Red Light Distrikt Minions Dart Distrikt 23
Shitbulls The Gobblers Docile Pub G3
   
5 09/25/2019
Gubbelauget Shitbulls Heia Hamar G3 V
The Gobblers Red Light Distrikt Nellie Pub H
Minions Dart Royals Distrikt 23
Posthustrappa Skjeggmenn Docile Pub G3
   
6 10/02/2019
Posthustrappa Gubbelauget Docile Pub G3
Skjeggmenn Minions Dart Nellie Pub H
Royals The Gobblers Nellie Pub V
Red Light Distrikt Shitbulls Distrikt 23
   
7 10/09/2019
Gubbelauget Red Light Distrikt Heia Hamar G3 V
Shitbulls Royals Docile Pub G3
The Gobblers Skjeggmenn Nellie Pub H
Minions Dart Posthustrappa Distrikt 23
   
8 10/16/2019
Minions Dart Gubbelauget Distrikt 23
The Gobblers Posthustrappa Nellie Pub H
Shitbulls Skjeggmenn Docile Pub G3
Royals Red Light Distrikt Nellie Pub V
   
9 10/23/2019
Gubbelauget Royals Heia Hamar G3 V
Skjeggmenn Red Light Distrikt Nellie Pub H
Posthustrappa Shitbulls Docile Pub G3
Minions Dart The Gobblers Distrikt 23
   
10 10/30/2019
The Gobblers Gubbelauget Nellie Pub H
Shitbulls Minions Dart Docile Pub G3
Red Light Distrikt Posthustrappa Distrikt 23
Royals Skjeggmenn Nellie Pub V
   
11 11/06/2019
Gubbelauget Skjeggmenn Heia Hamar G3 V
Posthustrappa Royals Docile Pub G3
Minions Dart Red Light Distrikt Distrikt 23
The Gobblers Shitbulls Nellie Pub H
   
12 11/13/2019
Shitbulls Gubbelauget Docile Pub G3
Red Light Distrikt The Gobblers Distrikt 23
Royals Minions Dart Nellie Pub V
Skjeggmenn Posthustrappa Nellie Pub H
   
13 11/20/2019
Gubbelauget Posthustrappa Heia Hamar G3 V
Minions Dart Skjeggmenn Distrikt 23
The Gobblers Royals Nellie Pub H
Shitbulls Red Light Distrikt Docile Pub G3
   
   
  11/27/2019
    Spillefri Utsatte kamper
   
   
14 12/04/2019
Red Light Distrikt Gubbelauget Distrikt 23
Royals Shitbulls Nellie Pub V
Skjeggmenn The Gobblers Nellie Pub H
Posthustrappa Minions Dart Docile Pub G3
     
     

 

 

12.08.19 Registrerte spillere


 

League HCH19 - Hedmark C Host 2019


Team Player Nick Name Shoots
Gubbelauget
Jorn Rorbakk BOLLE 1
Stine Furulund KJAERE 2
Dag Kjetil Arnvard KING 3
Knut Arne Soeberg TYT 4
Fredrik Fossum UDOG 5
Minions Dart
Elsa Kaspersen ULVA 1
Ronny Minkstuen MINK1 2
Gry Lundby GRY 3
Petter Naustvik MRRIGHT 4
Audun Wold KINGAFW 5
Eva Hansel OI 6
Paal Bordvik PAAL 7
Ketil Skaget KETIL 8
Posthustrappa
Christian Skar MR SKAR 1
Dima Smirnov DIMES 2
Lasse Evensen LASSE 3
Ulf Idrupsen IDRUPS 4
Jonas Asbjornsen BRAND 5
Arild Feragen ARILD 6
Red Light Distrikt
Gunnar Svendsberget GGSPOT 1
Maria Larssen DAASA 2
Mailin Hoel MEYMEY 3
Marius Andersson NOBULL 4
Dina Fossan DING 5
Royals
Margit Bakken 1
Silje Sagstuen SILJE 2
Tonje Emilie Olsen TUPPA 3
Nina Winters NIMARI 4
Trine Granseth TRINE 5
Siv Roland SIV 6
Anita Vangen ANIVA 7
Shitbulls
Joachim Ekberg ZIM 1
Mads Gjulem 2
Erlend Skaaret 3
Morten Granhaug 4
Andreas Jensen 5
Lars Kojedal 6
Ole Martin Sterud 69LOVER 7
Viveka Malmedal BOMBOM 8
Skjeggmenn
Amund Adolfsen BEARDY 1
Morten Berg M BERG 2
Kristian Flensborg DAMNIT 3
Preben Torvik PREBZ 4
The Gobblers
Marthe Brubakken QUEEN G 1
Tuva Gjervan TUVULVA 2
Camilla Martinsen CUNT 3
Fred Ottershagen JEGOG 4
Hera Venstad SLUT 5
Caroline Olsen DRFRANK 6