Oslo A-400

19.08.19 Tabell



 

Reservesnitt for divisjonen er - opp til 74,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division A


Week
Date
Home
Away
At
Result
Notes
   
1 08/26/2019
TTA Bandits 9 Darts O'Leary's Mollergata
     
08/28/2019      
GLs Olaskjorter Fablene Kampen Pub V
The Misfits Hostlaget Kampen Pub H
   
   
   
2 09/02/2019
Hostlaget TTA Bandits O'Leary's Mollergata
     
09/04/2019      
The Misfits Fablene Kampen Pub H
GLs Olaskjorter 9 Darts Kampen Pub V
   
   
   
3 09/09/2019
TTA Bandits GLs Olaskjorter O'Leary's Mollergata
     
09/11/2019      
9 Darts The Misfits Kampen Pub H
Fablene Hostlaget Kampen Pub V
   
   
   
4 09/16/2019
Hostlaget 9 Darts O'Leary's Mollergata
     
09/18/2019      
Fablene TTA Bandits Kampen Pub V
The Misfits GLs Olaskjorter Kampen Pub H
   
   
   
5 09/23/2019
TTA Bandits The Misfits O'Leary's Mollergata
     
09/25/2019      
GLs Olaskjorter Hostlaget Kampen Pub V
9 Darts Fablene Kampen Pub H
   
   
   
6 09/30/2019
Hostlaget The Misfits O'Leary's Mollergata
     
10/02/2019      
9 Darts TTA Bandits Kampen Pub H
Fablene GLs Olaskjorter Kampen Pub V
   
   
   
7 10/07/2019
TTA Bandits Hostlaget O'Leary's Mollergata
     
10/09/2019      
Fablene The Misfits Kampen Pub V
9 Darts GLs Olaskjorter Kampen Pub H
   
   
   
8 10/14/2019
Hostlaget Fablene O'Leary's Mollergata
     
10/16/2019      
The Misfits 9 Darts Kampen Pub H
GLs Olaskjorter TTA Bandits Kampen Pub V
   
   
   
9 10/21/2019
TTA Bandits Fablene O'Leary's Mollergata
     
10/23/2019      
9 Darts Hostlaget Kampen Pub H
GLs Olaskjorter The Misfits Kampen Pub V
   
   
   
10 10/28/2019
Hostlaget GLs Olaskjorter O'Leary's Mollergata
     
10/30/2019      
The Misfits TTA Bandits Kampen Pub H
Fablene 9 Darts Kampen Pub V
   
   
   
11 11/04/2019
TTA Bandits 9 Darts O'Leary's Mollergata
     
11/06/2019      
GLs Olaskjorter Fablene Kampen Pub V
The Misfits Hostlaget Kampen Pub H
   
   
   
12 11/11/2019
Hostlaget TTA Bandits O'Leary's Mollergata
     
11/13/2019      
The Misfits Fablene Kampen Pub H
GLs Olaskjorter 9 Darts Kampen Pub V
   
   
   
13 11/18/2019
TTA Bandits GLs Olaskjorter O'Leary's Mollergata
     
11/20/2019      
9 Darts The Misfits Kampen Pub H
Fablene Hostlaget Kampen Pub V
   
   
   
14 11/25/2019
Hostlaget 9 Darts O'Leary's Mollergata
     
11/27/2019      
Fablene TTA Bandits Kampen Pub V
The Misfits GLs Olaskjorter Kampen Pub H
   
   
  12/02/2019
    Spillefri Utsatte Kamper
   
   
   
15 12/09/2019
TTA Bandits The Misfits O'Leary's Mollergata
     
12/11/2019      
GLs Olaskjorter Hostlaget Kampen Pub V
9 Darts Fablene Kampen Pub H
     
     

 

 

 

19.08.19 Registrerte spillere


 

League OSLH19 - Osloliga Host 2019


Team Player Nick Name Shoots
9 Darts
Dag Frode Olsen FYFASEN 1
Glenn Stubberud GLENNIS 2
Birgitte Juler FRDANSK 3
John Juler HRDANSK 4
Geir Olsen NEMESIS 5
Martin Mardal 6
Haakon Iselin 7
Fablene
Max Alexander Jenrich BASS 1
Dagny Hauknes DAGNY 2
Henrik Raeder BEERBAE 3
Erling Olbekk ERLING 4
Dag Robert Holmen DAGGAN 5
Marte Nordahl MARTE 6
GLs Olaskjorter
Martin Lindstad GL 1
Vetle Lindstad SICK V 2
Ivar Nyhus EGGVAR 3
Dag Magnussen ANTONIO 4
Kjetil Martinsen HOVED 5
Hostlaget
Rachna David TIGRESS 1
Geir Reka Tollerud REKA 2
Runar Gundersen TIGERN 3
Jack Kristiansen JMK 4
The Misfits
Inita Bite HONEYB 1
Therese Marthinsen TEZ 2
Knut Marthinsen KUULA 3
Jarle Nevland JALLA 4
Camilla Tverfjeld MILLUS 5
TTA Bandits
Hege Kielberg 1
Tore Langaard BIGBOY 2
Paal Torgersen 3
Geir Holmen PLAYBOY 4
Ingar Klaveness RAZCALL 5
Monica Sagmoen PINK 6
Ole K Sagmoen SAGMOEN 7