Østfold B-400

12.08.19 Tabell



 

Reservesnitt for divisjonen er - opp til 69,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division B


Week
Date
Home
Away
At
Result
Notes
   
1 08/28/2019
Ore 12 Team Station Ore Kro G3 5    
Plankebyen 1 1016 Elite Dragen G3 H
KAOS Fredrikshald Light Olsen Pub Sarp V
Ore 3 Ore 2 Ore Kro G3 2
   
2 09/04/2019
Ore 3 Team Station Ore Kro G3 2
Ore 2 KAOS Ore Kro G3 5
Fredrikshald Light Plankebyen 1 Absolute Bar G3 3
1016 Elite Ore 12 1016 Sarp G3 2
   
3 09/11/2019
Team Station 1016 Elite Askim G3 V
Ore 12 Fredrikshald Light Ore Kro G3 5
Plankebyen 1 Ore 2 Dragen G3 H
KAOS Ore 3 Olsen Pub Sarp V
   
4 09/18/2019
KAOS Team Station Olsen Pub Sarp V
Ore 3 Plankebyen 1 Ore Kro G3 2
Ore 2 Ore 12 Ore Kro G3 5
Fredrikshald Light 1016 Elite Absolute Bar G3 3
   
5 09/25/2019
Team Station Fredrikshald Light Askim G3 V
1016 Elite Ore 2 1016 Sarp G3 2
Ore 12 Ore 3 Ore Kro G3 5
Plankebyen 1 KAOS Dragen G3 H
   
6 10/02/2019
Plankebyen 1 Team Station Dragen G3 H
KAOS Ore 12 Olsen Pub Sarp V
Ore 3 1016 Elite Ore Kro G3 2
Ore 2 Fredrikshald Light Ore Kro G3 5
   
7 10/09/2019
Team Station Ore 2 Askim G3 V
Fredrikshald Light Ore 3 Absolute Bar G3 3
1016 Elite KAOS 1016 Sarp G3 2
Ore 12 Plankebyen 1 Ore Kro G3 5
   
8 10/16/2019
Team Station Ore 12 Askim G3 V
1016 Elite Plankebyen 1 1016 Sarp G3 2
Fredrikshald Light KAOS Absolute Bar G3 3
Ore 2 Ore 3 Ore Kro G3 5
   
9 10/23/2019
Team Station Ore 3 Askim G3 V
KAOS Ore 2 Olsen Pub Sarp V
Plankebyen 1 Fredrikshald Light Dragen G3 H
Ore 12 1016 Elite Ore Kro G3 5
   
10 10/30/2019
1016 Elite Team Station 1016 Sarp G3 2
Fredrikshald Light Ore 12 Absolute Bar G3 3
Ore 2 Plankebyen 1 Ore Kro G3 5
Ore 3 KAOS Ore Kro G3 2
   
11 11/06/2019
Team Station KAOS Askim G3 V
Plankebyen 1 Ore 3 Dragen G3 H
Ore 12 Ore 2 Ore Kro G3 5
1016 Elite Fredrikshald Light 1016 Sarp G3 2
   
12 11/13/2019
Fredrikshald Light Team Station Absolute Bar G3 3
Ore 2 1016 Elite Ore Kro G3 5
Ore 3 Ore 12 Ore Kro G3 2
KAOS Plankebyen 1 Olsen Pub Sarp V
   
13 11/20/2019
Team Station Plankebyen 1 Askim G3 V
Ore 12 KAOS Ore Kro G3 5
1016 Elite Ore 3 1016 Sarp G3 2
Fredrikshald Light Ore 2 Absolute Bar G3 3
   
   
  11/27/2019
    Spillefri Utsatte Kamper
   
   
14 12/04/2019
Ore 2 Team Station Ore Kro G3 5
Ore 3 Fredrikshald Light Ore Kro G3 2
KAOS 1016 Elite Olsen Pub Sarp V
Plankebyen 1 Ore 12 Dragen G3 H
     
     

 

 

 

12.08.19 Registrerte spillere


 

League 40BH19 - 400 B Ostfold Host 2019


Team Player Nick Name Shoots
1016 Elite
Joakim Roesnes NOYNOY 1
Kjell Johannesen MAUI 2
Lasse Johannessen PANDA 3
Jonny Blakkestad PLAYER3 4
Jorn Olsen NY PULT 5
Iren Brydalseggen IREN 6
Fredrikshald Light
Jon F Eriksen THEKING 1
Daniel Odlund DOEDART 2
Guy Hansson GHOOL 3
Haakon Olsen VADER 4
Trond Hagen HAGEN2 5
Vidar Hagen HAGEN 6
KAOS
Kenneth Simonsen SVIMA 1
Jorgen Andersen KANSLER 2
Jorn Otto Kampenes PITBULL 3
Jorn Skjeklesaeter SAILOR 4
Anders Johansen SLEGGA 5
Tor Hopperstad KRONA 6
Ore 12
Geir Greaker HE MAN 1
Andre Soerling ANDRE 2
Hans Linnerud FISKEN 3
Ronny Andersen KAOS 4
Jan Tveit JAN 5
Ore 2
Staale Soerling STEEL 1
Rune Olsen PILT 2
Morten Ruud TOTT 3
Roy Kristensen FAR 4
Johan Westman JOHAN 5
Erland Urstad ERLAND 6
Ore 3
Christer Jahren JAHREN 1
Baard R Johnsen FATBULL 2
Magne Mannvik BULLIT 3
Svein Andre Oera PICK UP 4
Plankebyen 1
Anders Strandli KOKKEN 1
Morten Jensen JESUS 2
Alexander Halle EILERT 3
Mark Rhoades THECHEF 4
Morten Greager ANAKIN 5
Team Station
Tom Are Storengen TOM ARE 1
Raymond Pedersen RAYMOND 2
Ole Jorgen Arntsen OLE 3
Svein E Johannessen SVEIN 4
Mette Leret METTE 5
Helge Aagenaes DINGLE 6
Jeanette Karlsen SMILEY 7