Trøndelag A-400

19.08.19 Tabell



 

Reservesnitt for divisjonen er - opp til 69,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division A


Week
Date
Home
Away
At
Result
Notes
   
1 08/29/2019
Orklapubben DT Heimdal Darts Club 2 Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Heimdal Darts Club Graa Bar G3
Risvollan DK 1 Orkdal Dream Team Risvollan 1
   
2 09/05/2019
Risvollan DK 1 Heimdal Darts Club 2 Risvollan 1
Orkdal Dream Team Pilgriman Tipsy Cow G3Vegg
Heimdal Darts Club Orklapubben DT Heimdal G3 1
   
3 09/12/2019
Heimdal Darts Club 2 Heimdal Darts Club Heimdal G3 2
Orklapubben DT Orkdal Dream Team Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Risvollan DK 1 Graa Bar G3
   
4 09/19/2019
Pilgriman Heimdal Darts Club 2 Graa Bar G3
Risvollan DK 1 Orklapubben DT Risvollan 1
Orkdal Dream Team Heimdal Darts Club Tipsy Cow G3Vegg
   
5 09/26/2019
Heimdal Darts Club 2 Orkdal Dream Team Heimdal G3 2
Heimdal Darts Club Risvollan DK 1 Heimdal G3 1
Orklapubben DT Pilgriman Tipsy Cow G3Vegg
   
6 10/03/2019
Heimdal Darts Club 2 Orklapubben DT Heimdal G3 2
Heimdal Darts Club Pilgriman Heimdal G3 1
Orkdal Dream Team Risvollan DK 1 Tipsy Cow G3Vegg
   
7 10/10/2019
Heimdal Darts Club 2 Risvollan DK 1 Heimdal G3 2
Pilgriman Orkdal Dream Team Graa Bar G3
Orklapubben DT Heimdal Darts Club Tipsy Cow G3Vegg
   
8 10/17/2019
Heimdal Darts Club Heimdal Darts Club 2 Heimdal G3 1
Orkdal Dream Team Orklapubben DT Tipsy Cow G3Vegg
Risvollan DK 1 Pilgriman Risvollan 1
   
9 10/24/2019
Heimdal Darts Club 2 Pilgriman Heimdal G3 2
Orklapubben DT Risvollan DK 1 Tipsy Cow G3Vegg
Heimdal Darts Club Orkdal Dream Team Heimdal G3 1
   
10 10/31/2019
Orkdal Dream Team Heimdal Darts Club 2 Tipsy Cow G3Vegg
Risvollan DK 1 Heimdal Darts Club Risvollan 1
Pilgriman Orklapubben DT Graa Bar G3
   
11 11/07/2019
Orklapubben DT Heimdal Darts Club 2 Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Heimdal Darts Club Graa Bar G3
Risvollan DK 1 Orkdal Dream Team Risvollan 1
   
12 11/14/2019
Risvollan DK 1 Heimdal Darts Club 2 Risvollan 1
Orkdal Dream Team Pilgriman Tipsy Cow G3Vegg
Heimdal Darts Club Orklapubben DT Heimdal G3 1
   
13 11/21/2019
Heimdal Darts Club 2 Heimdal Darts Club Heimdal G3 2
Orklapubben DT Orkdal Dream Team Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Risvollan DK 1 Graa Bar G3
   
14 11/28/2019
Pilgriman Heimdal Darts Club 2 Graa Bar G3
Risvollan DK 1 Orklapubben DT Risvollan 1
Orkdal Dream Team Heimdal Darts Club Tipsy Cow G3Vegg
   
   
  12/05/2019
    Spillefri Utsatte Kamper
   
   
15 12/12/2019
Heimdal Darts Club 2 Orkdal Dream Team Heimdal G3 2
Heimdal Darts Club Risvollan DK 1 Heimdal G3 1
Orklapubben DT Pilgriman Tipsy Cow G3Vegg
     
     

 

 

 

19.08.19 Registrerte spillere


 

League TAH19 - A Trondelag Host 2019


Team Player Nick Name Shoots
Heimdal Darts Club
Odd Arne Raphaug LEEDS 1
Kenneth Brandvik 2
Edvin Helland PEDAL 3
Roger Soligard 4
Trond Eilertsen EILERT 5
Heimdal Darts Club 2
Simon Brandvik SIMBRA 1
Casper Brandvik CAZZA 2
Morten Sundberg NUTTE 3
Jon Olav Husdal GRUMPY 4
Orkdal Dream Team
Ole Ivar Dyrvik OLE 1
Nils Harald Belsvik NISSE 2
Espen Broholm BROYS 3
Hans Sjovold HSATAN 4
Chris Naess CRISE 5
Geir Ellevset GEIR 6
Orklapubben DT
Bjorn Tore Solstad BOSS 1
John Magne Solstad MAINNE 2
Jan Atle Skinstad 3
Christer Skjellhaug MR MELK 4
Patrik Mattsson PUTTE 5
Pilgriman
Oyvind Eidsvaag GRUSOM 1
Thomas Dahl GUILTY 2
Jostein Oldret JOSO 3
Staale Andersen KAOS 4
Frank Nordvik FRANKIE 5
Risvollan DK 1
Jan Arild Haugane JUNIOR 1
Andre Vedoe ANDRE 2
Roger Hemmingsen BOS 3
Frode Johansen BERNT 4
Oyvind Hammerhaug HAMMER 5
Terje Saether HARMAG 6