Adelskalender etter NM 2019

Adelskalender

 

ADELSKALENDER FOR NORGESMESTERSKAP:

 

Herrer:

NM-Titler
Navn
34
Thor Helmer Johansen
31
Oddbjørn Brydalseggen
27
Atle Berger
22
Cor Dekker
20
Arnstein Lilleberg
15
Kjell Michael Vaabenø
11
Rune Ekeberg
6
Keld Kiel
6
Asbjørn Dypdal
5
Fritz Seifert
5
Ivar Juliussen
5
Vegar Bjørgengen
4
John Ivar Larsen
4
Raymond Olsen
4
Magnar Espelid
3
Raymond Haugen
3
Nils Petter Larsen
3
Bjørn Gustav Skogan
3
Geir Ellevset
3
Are Aune
2
Zan Pajcic
2
Ingar Klaveness
2
Stig Jarle Knudsen
2
Terje Sæther
2
Mats Stene
2
Freddy Jørgensen
2
Michael Owesen
2
Stian Lyngfeld
1
Audar Solberg
1
Geir Reka Tollerud
1
Kenneth Larsen
1
Ole K. Sagmoen
1
Tore B. Langaard
1
Thomas Eiesar
1
Mikael Lindstrøm
1
Lennart Husvik
1
Ronny Johansen
1
Tom Are Hermansen
1
Fredrik Bjørnstad
1
Bård Heitmann
1
Thomas Jensen
1
Marius Sæternes
1
Ketil Andersen
1
Magne Dyhrdal
1
Pål Solem
1
Svein Bårdsaune
1
Remi Markussen
1
Jann Inge Holte
1
Svein Ove Berge
1
Haakon Grindvik
1
Haakon Jacobsen
1
Harald Vegmo
1
Roger Bragstad
1
Henrik Halsvik
1
Henning Øfstaas
1
Jan Roar Larsen
1
Jonny Pedersen

 

Damer:

NM-Titler
Navn
34
Reidun Olsen
23
Iren Brydalseggen
16
Rachna David
16
Line Christensen
10
Mia Iren Wattum
8
Joan Hatlestad
7
Inita Bite
7
Eva Jensen
5
Anne Mari Tangen
5
Lise H. Vegmo
5
Yvonne Brustad Dekker
3
Madeleine Kinnari
3
Jeanett Jensen
3
Cathrine Marstein
3
Heidi Berdal
2
Rita Larsen
2
Lena Larsson
2
Sonja Espenæs
2
Tone Fagerli
2
Inger Lise Bromseth
2
Christine Norvang
2
Stine Andersen
2
Tamara Schuur
2
Mette Leret
2
Anita Selnes
2
Vigdis Kveldstad
2
Cathrine Johansen
2
Inger Mogseth
2
Ann Marit Løfshus
2
Choojai Johansen
2
Tone Merete Bergum
1
Cathrine Bakke
1
Unni Melbye
1
Nina Lorentzen
1
Gunn Kristiansen
1
Linda S. Nilsen
1
Ann Kristin Bøe Johansson
1
Siv Mossing
1
Elise Miller
1
Jette Kambestad
1
Oddlaug Stenli
1
Merete Stene
1
Heidi Skretting
1
Marianne Johansson
1
Eirin Markussen
1
Sissel Brandhaug
1
Eva Abrahamsen
1
Monica Østby
1
Ann-Birgit Spydevold
1
Carolina Syvertsen
1
Maria Gresholdt
1
Therese Martinsen
1
Cathrine Lorentzen

 

 

NM Fredrikstad 2019
--------------------------
Parmiks cricket: Iren Brydalseggen / Atle Berger
701 single herrer: Audar Solberg
501 single damer: Rachna David
Par cricket herrer: Cor Dekker / Thor Helmer Johansen
Par cricket damer: Rachna David / Inita Bite
Cricket single herrer: Cor Dekker
Cricket single damer: Rachna David
Ligalag herrer: Nav Seals Butchers - Raymond Haugen / Nils Petter Larsen / Kenneth Larsen / Zan Pajcic
Ligalag damer: Nav Seals Bling Bling - Sonja Espenæs / Rita Larsen / Madeleine Kinnari / Tone Fagerli / Lena Larsson
Par 501 herrer: Atle Berger / Rune Ekeberg
Par 501 damer: Rachna David / Inita Bite
Trippelmiks 701: Rachna David / Geir Reka Tollerud / Ingar Klaveness

Regionslag: Østfold 1 - Iren Brydalseggen / Cor Dekker / Atle Berger / Thor Helmer Johansen

 

NM Fredrikstad 2018
--------------------------
Parmiks cricket: Iren Brydalseggen / Atle Berger
701 single herrer: Atle Berger
501 single damer: Yvonne B. Dekker
Par cricket herrer: Raymond Haugen / Nils Petter Larsen
Par cricket damer: Anne Mari Tangen / Iren Brydalseggen
Cricket single herrer: Atle Berger
Cricket single damer: Yvonne B. Dekker
Ligalag herrer: TTA Bandits - Ole K. Sagmoen / Tore B. Langaard / Ingar Klaveness / Thomas Eiesar
Ligalag damer: Full Pupp - Cathrine Bakke / Iren Brydalseggen / Reidun Olsen / Unni Melbye
Par 501 herrer: Raymond Haugen / Nils Petter Larsen
Par 501 damer: Anne Mari Tangen / Iren Brydalseggen
Trippelmiks 701: Yvonne B. Dekker / Cor Dekker / Thor Helmer Johansen

Regionslag: Østfold 1 - Iren Brydalseggen / Cor Dekker / Atle Berger / Thor Helmer Johansen

 

NM Sarpsborg 2017
------------------------
Parmiks 501: Rachna David / Kjell Michael Vaabenø
701 single herrer: Cor Dekker
501 single damer: Rachna David
Par cricket herrer: Are Aune / Thor Helmer Johansen
Par cricket damer: Rachna David / Inita Bite
Cricket single herrer: Cor Dekker
Cricket single damer: Rachna David
Ligalag herrer: Fredrikshald 1 - Vegar Bjørgengen / Kjell Michael Vaabenø / John Ivar Larsen / Atle Berger / Fritz Seifert
Ligalag damer: DGA - Rachna David / Therese Martinsen / Inita Bite / Cathrine Lorentzen
Par 501 herrer: Cor Dekker / Thor Helmer Johansen
Par 501 damer: Rachna David / Inita Bite
Trippelmiks 701: Rachna David / Kjell Michael Vaabenø / Vegar Bjørgengen

Regionslag: Østfold 2 - Line Christensen / Cor Dekker / Rune Ekeberg / Are Aune

 

NM Sarpsborg 2016
------------------------
Parmiks cricket: Tone Fagerli / Kjell Michael Vaabenø
701 single herrer: Cor Dekker
501 single damer: Rachna David
Par cricket herrer: Rune Ekeberg / Atle Berger
Par cricket damer: Rachna David / Tamara Schuur
Cricket single herrer: Rune Ekeberg
Cricket single damer: Rachna David
Ligalag herrer: City DT - Cor Dekker / Magnar Espelid / Jan Roar Larsen / Jonny Pedersen
Ligalag damer: St. Olavs Glade Jenter - Stine Andersen / Christine Norvang / Ann-Birgit Spydevold / Carolina Syvertsen / Maria Gresholdt
Par 501 herrer: Cor Dekker / Thor Helmer Johansen
Par 501 damer: Rachna David / Tamara Schuur
Trippelmiks 701: Line Christensen / Atle Berger / Rune Ekeberg

Regionslag: Østfold 1 - Line Christensen / Cor Dekker / Atle Berger / Kjell Michael Vaabenø

 

NM Sarpsborg 2015
------------------------
Parmiks cricket: Line Christensen / Rune Ekeberg
701 single herrer: Cor Dekker
501 single damer: Line Christensen
Par cricket herrer: Atle Berger / Rune Ekeberg
Par cricket damer: Reidun Olsen / Iren Brydalseggen
Cricket single herrer: Atle Berger
Cricket single damer: Line Christensen
Ligalag herrer: Fredrikshald - Atle Berger / Fritz Seifert / John Ivar Larsen / Vegard Bjørgengen
Ligalag damer: Nav Seals Blingbling - Madeleine Kinnari / Lena Larsson / Rita Larsen / Sonja Hein
Par 501 herrer: Cor Dekker / Thor Helmer Johansen
Par 501 damer: Line Christensen / Anne Mari Tangen
Trippelmiks 701: Madeleine Kinnari / Are Aune / Henning Øfstaas

Regionslag: Østfold 1 - Cor Dekker / Rune Ekeberg / Atle Berger / Iren Brydalseggen

 

NM Sarpsborg 2014
------------------------
Parmiks cricket: Inita Bite / Stig Jarle Knudsen
701 single herrer: Thor Helmer Johansen
501 single damer: Line Christensen
Par cricket herrer: Thor Helmer Johansen / Cor Dekker
Par cricket damer: Iren Brydalseggen / Reidun Olsen
Cricket single herrer: Thor Helmer Johansen
Cricket single damer: Inita Bite
Ligalag herrer: Fredrikshald - Atle Berger / John Ivar Larsen / Vegar Bjørgengen / Fritz Seifert
Ligalag damer: Olavs Crew FDK - Iren Brydalseggen / Reidun Olsen / Nina Lorentzen / Inger Lise Bromseth
Par 501 herrer: Thor Helmer Johansen / Cor Dekker
Par 501 damer: Line Christensen / Anne Mari Tangen
Trippelmiks 701: Gunn Kristiansen / Mikael Lindstrøm / Stig Jarle Knudsen

NM Regionslag: Østfold 1 - Cor Dekker / Thor Helmer Johansen / Atle Berger / Iren Brydalseggen

 

NM Sarpsborg 2013
------------------------
Parmiks cricket: Yvonne Brustad / Cor Dekker
701 single herrer: Lennart Husvik
501 single damer: Line Christensen
Par cricket herrer: Atle Berger / Oddbjørn Brydalseggen
Par cricket damer: Iren Brydalseggen / Reidun Olsen
Cricket single herrer: Atle Berger
Cricket single damer: Iren Brydalseggen
Ligalag herrer: Fredrikshald Attackers - Atle Berger / Kjell Michael Vaabenø / Vegar Bjørgengen / Fritz Seifert
Ligalag damer: Girlpower FDK - Jeanett Jensen / Eva Jensen / Linda S. Nilsen / Ann Kristin Bøe Johansson
Par 501 herrer: Oddbjørn Brydalseggen / Atle Berger
Par 501 damer: Line Christensen / Mette Leret
Trippelmiks 701: Yvonne Brustad / Kjell Michael Vaabenø / Cor Dekker

Regionslag: Østfold 1 - Cor Dekker / Thor Helmer Johansen / Atle Berger / Line Christensen

 

NM Hamar 2012
--------------------
Parmiks cricket: Thor Helmer Johansen / Mia Iren Wattum
701 single herrer: Thor Helmer Johansen
501 single damer: Reidun Olsen
Par cricket herrer: Rune Ekeberg / Ronny Johansen
Par cricket damer: Reidun Olsen / Line Christensen
Cricket single herrer: Thor Helmer Johansen
Cricket single damer: Mia Iren Wattum
Ligalag herrer: Fredrikshald Attackers - Atle Berger / John Ivar Larsen / Fritz Seifert / Kjell Michael Vaabenø
Ligalag damer: Bullshit Terriers - Siv Mossing / Jette Kambestad / Elise Miller / Christine Norvang
Par 501 herrer: Ivar Juliussen / Arnstein Lilleberg
Par 501 damer: Line Christensen / Reidun Olsen
Trippelmiks 701: Anne Mari Tangen / Ivar Juliussen / Arnstein Lilleberg

Regionslag: Østfold 1 - Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen / Thor Helmer Johansen / Rune Ekeberg

 

NM Moss 2011
------------------
Parmiks cricket: Kjell Michael Vaabenø / Mia Iren Wattum
701 single herrer: Thor Helmer Johansen
501 single damer: Mia Iren Wattum
Par cricket herrer: Kjell Michael Vaabenø / Fredrik Bjørnstad
Par cricket damer: Reidun Olsen / Iren Brydalseggen
Cricket single herrer: Thor Helmer Johansen
Cricket single damer: Iren Brydalseggen
Ligalag herrer: avlyst pga. forsinkelser
Ligalag damer: Monica Østby / Stine Andersen / Reidun Olsen / Iren Brydalseggen
Par 501 herrer: Thor Helmer Johansen / Magnar Espelid
Par 501 damer: Iren Brydalseggen / Reidun Olsen
Trippelmiks 701: Freddy Jørgensen / Tom Are Hermansen / Mette Leret

 

NM Trondheim 2010
-------------------------
Parmiks cricket: Inger Lise Bromseth / Ivar Juliussen
701 single herrer: Stian Lyngfeld
501 single damer: Iren Brydalseggen
Cricket single herrer: Kjell Michael Vaabenø
Cricket single damer: Iren Brydalseggen
Par 501 herrer: Asbjørn Dybdahl / Geir Ellevset
Par 501 damer: Iren Brydalseggen / Anita Selnes
Par cricket herrer: Stian Lyngfeld / Mikal Owesen
Par cricket damer: Inger Mogseth / Sissel Brandhaug
Ligalag herrer: Marius Sæternes / Haakon Grindvik / Asbjørn Dypdahl / Harald Vegmo
Ligalag damer: Tone Merete Bergum / Lise H. Vegmo / Eva Abrahamsen / Anita Selnes
Trippelmiks: Rune Ekeberg / Iren Brydalseggen / Oddbjørn Brydalseggen

 

NM Moss 2009
-------------------
Parmiks cricket: Choojai Johansen / Thor Helmer Johansen
701 single herrer: Thor Helmer Johansen
501 single damer: Choojai Johansen
Par cricket herrer: Kjell Michael Vaabenø / Atle Berger
Par cricket damer: Eva Jensen / Joan Hatlestad
Cricket single herrer: Thor Helmer Johansen
Cricket single damer: Reidun Olsen
Ligalag herrer: Bulldozerne FDK - Ivar Juliussen / Raymond Olsen / Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Ligalag damer: Girlpower I - Iren Brydalseggen / Joan Hatlestad / Jeanett Jensen / Eva Jensen
Par 501 herrer: Thor Helmer Johansen / Magnar Espelid
Par 501 damer: Mia Iren Wattum / Reidun Olsen
Trippelmiks 701: Mia Iren Wattum / Atle Berger / Kjell Michael Vaabenø

 

NM Moss - Klett 2008
---------------------------
Pentathlon herrer: Terje Sæther
Pentathlon damer: Lise H. Vegmo
Par bermuda herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Par bermuda damer: Lise H. Vegmo / Heidi Berdal
701 single herrer: Thor Helmer Johansen
501 single damer: Ann Marit Løfshus
Ligalag herrer: Black Adder DT - Geir Ellevset / Roger Bragstad / Pål Solem / Svein Ove Berge
Ligalag damer: Girlpower FDK - Eva Jensen / Jeanett Jensen / Oddlaug Stenli / Eirin Markussen
Par cricket herrer: Asbjørn Dypdahl / Geir Ellevset
Par cricket damer: Lise H. Vegmo / Heidi Berdal
Par 501 herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Par 501 damer: Eva Jensen / Joan Hatlestad
Top Gun 501 herrer: Kjell Michael Vaabenø
Top Gun 501 damer: Ann Marit Løfshus
Parmiks 501: Mia Iren Wattum / Atle Berger
Trippelmiks 701: Mia Iren Wattum / Atle Berger / Kjell Michael Vaabenø
Cricket single herrer: Arnstein Lilleberg
Cricket single damer: Mia Iren Wattum
Chicago Style single herrer: Haakon Jacobsen
Chicago Style single damer: Mia Iren Wattum

 

NM Fredrikstad - Trondheim 2007
---------------------------------
Parmiks: Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen
Cricket single herrer: Asbjørn Dypdal
Cricket single damer: Reidun Olsen
Trippelmiks 701: Vigdis Kveldstad / Asbjørn Dypdal / Bjørn Gustav Skogan
Par 501 herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Par 501 damer: Tone Merete Bergum / Vigdis Kveldstad
Top Gun single herrer: Thor Helmer Johansen
Top Gun single damer: Reidun Olsen
Pentathlon herrer: Thor Helmer Johansen
Pentathlon damer: Lise H. Vegmo
501 single herrer: Thor Helmer Johansen
501 single damer: Reidun Olsen
Par cricket herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Par cricket damer: Reidun Olsen / Merete Stene
Ligalag: Bulldozerne - Arnstein Lilleberg / Freddy Jørgensen / Raymond Olsen / Oddbjørn Brydalseggen
Hammerhead single herrer: Thor Helmer Johansen
Hammerhead single damer: Reidun Olsen

 

NM Fredrikstad - Heimdal 2006
---------------------------------------
501 single herrer: Arnstein Lilleberg
501 single damer: Joan Hatlestad
Top Gun herrer: Henrik Halsvik
Top Gun damer: Reidun Olsen
Par bermuda herrer: Bård Heitmann / Terje Sæther
Par cricket herrer: Oddbjørn Brydalseggen / Arnstein Lilleberg
Par cricket damer: Eva Jensen / Joan Hatlestad
Ligalag: Bulldozerne - Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen / Thomas Jensen / Arnstein Lilleberg / Ivar Juliussen
Parmiks: Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen
Cricket single herrer: Keld Kiel
Cricket single damer: Joan Hatlestad
Trippelmiks 701: Reidun Olsen / Keld Kiel / Oddbjørn Brydalseggen
Par 501 herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Par 501 damer: Eva Jensen / Joan Hatlestad
Hammerhead single herrer: Asbjørn Dypdal
Hammerhead single damer: Joan Hatlestad

 

NM Fredrikstad - Orkanger 2005
-----------------------------------------
501 single herrer: Oddbjørn Brydalseggen
501 single damer: Reidun Olsen
Top Gun: Oddbjørn Brydalseggen
Par cricket herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Par bermuda: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Ligalag: Bulldozerne - Mats Stene / Raymond Olsen / Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen / Arnstein Lilleberg
Par 501 herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Parmiks: Marianne Johansson / Arnstein Lilleberg
Cricket single herrer: Oddbjørn Brydalseggen
Cricket single damer: Inger Mogseth
Trippelmiks: Cathrine Johansen / Remi Markussen / Bjørn Gustav Skogan

 

NM Fredrikstad - Trondheim 2004
------------------------------------------
501 single herrer: Michael Owesen
501 single damer: Cathrine Johansen
Par cricket herrer: Arnstein Lilleberg / Oddbjørn Brydalseggen
Wildcard cricket damer: Cathrine Marstein
Parmiks: Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen
Cricket single herrer: Oddbjørn Brydalseggen
Cricket single damer: Reidun Olsen
Trippelmiks: Reidun Olsen / Keld Kiel / Oddbjørn Brydalseggen
Par 501 herrer: Thor Helmer Johansen / Magnar Espelid
Par 501 damer: Line Christensen / Reidun Olsen
Top Gun: Thor Helmer Johansen
Ligalag: Bulldozerne - Mats Stene / Oddbjørn Brydalseggen / Raymond Olsen / Ketil Andersen

 

NM Trondheim 2003
-------------------------
501 single herrer: Jann Inge Holte
501 single damer: Heidi Berdal
Par cricket herrer: Bjørn Gustav Skogan / Svein Bårdsaune
Par cricket damer: Cathrine Marstein / Heidi Skretting
Cricket single herrer: Arnstein Lilleberg
Cricket single damer: Chatrine Marstein

 

NM Fredrikstad 2002
--------------------------
501 single herrer: Thor Helmer Johansen
501 single damer: Reidun Olsen
Par cricket herrer: Zan Pajcic / Magne Dyhrdal
Par cricket damer: Reidun Olsen / Line Christensen
Cricket single herrer: Thor Helmer Johansen
Cricket single damer: Reidun Olsen
Trippelmiks 701: Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen / Keld Kiel


NM Trondheim 2001
-------------------------
Par herrer: Keld Kiel / Oddbjørn Brydalseggen
501 single herrer: Keld Kiel
Open 501 single: Oddbjørn Brydalseggen
Single damer: ? (ønsker tilbakemelding)
Par damer: ? (ønsker tilbakemelding)
Parmiks: ? (ønsker tilbakemelding)